W miniony piątek i sobotę w Gorzowie odbyły się kolejne dwa turnieje Grand Prix. Zwycięzcami zawodów zostali Bartosz Zmarzlik i Fredrik Lindgren, który obecnie prowadzi w klasyfikacji generalnej cyklu. Wreszcie znakomicie pojechał Jason Doyle dwukrotnie stając na podium.

1. Grand Prix w Gorzowie – 11.09.2020 (piątek)

Klasyfikacja końcowa:
1. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 20 (3,3,3,3,2,3,3) – 20 pkt
2. Jason Doyle (Australia) – 12 (0,2,1,3,2,2,2) – 18
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 14 (2,3,3,2,1,2,1) – 16
4. Leon Madsen (Dania) – 12 (2,3,0,1,3,3,0) – 14
5. Martin Vaculik (Słowacja) – 13 (3,2,2,3,2,1) – 12
6. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 12 (1,2,3,2,3,1) – 11
7. Maciej Janowski (Polska) – 8 (2,0,3,0,3,0) – 10
8. Matej Zagar (Słowenia) – 8 (2,2,2,2,0,0) – 9
9. Artiom Łaguta (Rosja) – 7 (0,0,2,2,3) – 8
10. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 6 (0,1,1,3,1) – 7
11. Niels Kristian Iversen (Dania) – 6 (1,1,2,1,1) – 6
12. Mikkel Michelsen (Dania) – 5 (3,0,0,0,2) – 5
13. Max Fricke (Australia) – 4 (1,3,0,0,0) – 4
14. Anders Thomsen (Dania) – 4 (1,1,1,1,0) – 3
15. Patryk Dudek (Polska) – 3 (3,0,-,-,-) – 2
16. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 2 (0,1,0,0,1) – 1
17. Wiktor Jasiński (Polska) – 1 (1,0) – 0
18. Rafał Karczmarz (Polska) – 1 (t,1) – 0

Bieg po biegu:
1. Dudek, Zagar, Thomsen, Sajfutdinow
2. Vaculik, Janowski, Iversen, Doyle
3. Michelsen, Madsen, Woffinden, Łaguta
4. Zmarzlik, Lindgren, Fricke, Lindbaeck
5. Zmarzlik, Doyle, Thomsen, Łaguta
6. Fricke, Zagar, Iversen, Michelsen
7. Madsen, Vaculik, Lindbaeck, Dudek
8. Lindgren, Woffinden, Sajfutdinow, Janowski
9. Lindgren, Iversen, Thomsen, Madsen
10. Woffinden, Zagar, Doyle, Lindbaeck
11. Janowski, Łaguta, Jasiński (Karczmarz – t), Fricke
12. Zmarzlik, Vaculik, Sajfutdinow, Michelsen
13. Vaculik, Woffinden, Thomsen, Fricke
14. Zmarzlik, Zagar, Madsen, Janowski
15. Doyle, Lindgren, Karczmarz, Michelsen
16. Sajfutdinow, Łaguta, Iversen, Lindbaeck
17. Janowski, Michelsen, Lindbaeck, Thomsen
18. Łaguta, Vaculik, Lindgren, Zagar
19. Woffinden, Zmarzlik, Iversen, Jasiński
20. Madsen, Doyle, Sajfutdinow, Fricke

Półfinały:
21. Zmarzlik, Doyle, Woffinden, Janowski
22. Madsen, Lindgren, Vaculik, Zagar

Finał:
23. Zmarzlik, Doyle, Lindgren, Madsen

2. Grand Prix w Gorzowie – 12.09.2020 (sobota)

Klasyfikacja końcowa:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 17 (2,3,3,2,2,2,3) – 20 punktów Grand Prix
2. Leon Madsen (Dania) – 15 (3,2,0,3,3,2,2) – 18 – punktów Grand Prix
3. Jason Doyle (Australia) – 16 (2,3,2,3,2,3,1) – 16 – punktów Grand Prix
4. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 13 (1,0,3,3,3,3,0) – 14 – punktów Grand Prix
5. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 14 (3,3,3,3,1,1) – 12 – punktów Grand Prix
6. Martin Vaculik (Słowacja) – 12 (3,2,2,1,3,1) – 11 punktów Grand Prix
7. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 11 (3,2,1,2,3,0) – 10 punktów Grand Prix
8. Maciej Janowski (Polska) – 9 (2,3,2,0,2,0) – 9 punktów Grand Prix
9. Max Fricke (Australia) – 8 (2,1,2,1,2) – 8 punktów Grand Prix
10. Anders Thomsen (Dania) – 6 (0,1,3,1,1) – 7 punktów Grand Prix
11. Matej Zagar (Słowenia) – 5 (1,1,1,1,1) – 6 punktów Grand Prix
12. Artiom Łaguta (Rosja) – 3 (1,2,0,0,0) – 5 punktów Grand Prix
13. Niels Kristian Iversen (Dania) – 3 (0,1,0,2,0) – 4 punktów Grand Prix
14. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 3 (d,0,1,2,0) – 3 punktów Grand Prix
15. Mikkel Michelsen (Dania) – 2 (1,0,1,d,0) – 2 punktów Grand Prix
16. Patryk Dudek (Polska) – 1 (t,0,0,0,1) – 1 punktów Grand Prix
17. Rafał Karczmarz (Polska) – 0 (0) – 0 punktów Grand Prix
18. Wiktor Jasiński (Polska) – ns – 0 punktów Grand Prix

Bieg po biegu:
1. Madsen, Doyle, Łaguta, Karczmarz (Dudek – t)
2. Vaculik, Janowski, Sajfutdinow, Lindbaeck (d/4)
3. Zmarzlik, Lindgren, Zagar, Thomsen
4. Woffinden, Fricke, Michelsen, Iversen
5. Zmarzlik, Madsen, Fricke, Sajfutdinow
6. Doyle, Vaculik, Thomsen, Michelsen
7. Lindgren, Łaguta, Iversen, Lindbaeck
8. Janowski, Woffinden, Zagar, Dudek
9. Lindgren, Vaculik, Woffinden, Madsen
10. Sajfutdinow, Doyle, Zagar, Iversen
11. Zmarzlik, Janowski, Michelsen, Łaguta
12. Thomsen, Fricke, Lindbaeck, Dudek
13. Madsen, Lindbaeck, Zagar, Michelsen (d/4)
14. Doyle, Lindgren, Fricke, Janowski
15. Sajfutdinow, Woffinden, Thomsen, Łaguta
16. Zmarzlik, Iversen, Vaculik, Dudek
17. Madsen, Janowski, Thomsen, Iversen
18. Woffinden, Doyle, Zmarzlik, Lindbaeck
19. Vaculik, Fricke, Zagar, Łaguta
20. Sajfutdinow, Lindgren, Dudek, Michelsen

Półfinały:
21. Sajfutdinow, Madsen, Zmarzlik, Woffinden
22. Doyle, Lindgren, Vaculik, Janowski

Finał:
23. Lindgren, Madsen, Doyle, Sajfutdinow