Jak co roku, także i w lutym 2021, poznaliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce. Tym razem wręczenie statuetek wyjątkowo zorganizowano w formule online. Organizatorzy zaangażowali w projekt znane postacie ze świata profesjonalnego sportu,  e-sportu oraz dziennikarzy sportowych i ekspertów rynku zakładów wzajemnych. Wydarzenie poprowadził ceniony komentator – Jerzy Mielewski. Sponsor Apatora Toruń – eWinner, został wyróżniony aż w trzech prestiżowych kategoriach.

Nagrody przyznano w rekordowej liczbie dwunastu kategorii. Nominacje przynajmniej w jednej z ocenianych dziedzin otrzymała większość firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Pokazuje to, jak bardzo konkurencyjny jest rynek firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów, nawet mimo niewątpliwego spowolnienia jakie dotknęło bukmacherów za sprawą lockdownu w światowym sporcie w pierwszej połowie ubiegłego roku.

Bukmacher eWinner znalazł się w gronie wyróżnionych za: „Najlepszy marketing”. Doceniono go za zaangażowanie w promocję żużla i e-sportu, a także za działania dotyczące wykorzystywania potencjału wizerunkowego ambasadora – Marcina Gortata. Ponadto, w kategorii „Najlepszy Affiliate Manager” doceniono pracę managera eWinner – Wiktora Wojtkowskiego. Na uznanie zasłużyło także podejście marki do odpowiedzialnej gry oraz jej zaangażowanie w kwestie społeczne. Bukmacher bowiem podjął projekt wsparcia żużlowca – Karola Żupańskiego, który po wypadku busa stracił część swojego sprzętu. Firma wykazała się w tym przypadku refleksem i empatią, co spotkało się z dużą sympatią środowiska żużlowego i mediów. Dodatkowo, eWinner czynnie wspiera działania Fundacji Marcina Gortata „Mierz Wysoko”.

„Jako branżowi eksperci nieustannie obserwujemy rynek zakładów bukmacherskich, zbieramy na jego temat dane i oceniamy. W swoich wyborach bierzemy także pod uwagę opinie Internautów, niezależnych konsultantów, oraz dajemy się zaprezentować samym firmom bukmacherskim.” – mówi Adam Bieliński, organizator Nagród Bukmacherskich.

Więcej na  “Nagród Bukmacherskich” przeczytasz na stronie organizatora. Znajdują się tam też kryteria wyboru, argumentacja do nominacji oraz zwycięstw w poszczególnych kategoriach. Można też obejrzeć materiały wideo i galerię zdjęciową z wręczenia statuetek. 

Warto przypomnieć, że eWinner pełni rolę sponsora tytularnego klubu z Torunia od sezonu 2020.