Terminarz/Wyniki

Runda Data Mecz Wynik
1 26.04 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno 36:54
1 26.04 MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin 67:21
1 26.04 ARGED MALESA Ostrów – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 49:40
1 26.04 BETARD SPARTA Wrocław – FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń
26:60
2 03.05 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław 45:44
2 03.05 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – ARGED MALESA Ostrów 40:50
2 03.05 MOTOR Lublin – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa 61:29
2 03.05 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 51:39
3 10.05 MOTOR Lublin – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 45:45
3 10.05 BETARD SPARTA Wrocław – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno 39:51
3 10.05 ARGED MALESA Ostrów – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
3 10.05 MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń
42:48
4 17.05 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – MOJE BERMUDY STAL Gorzów 44:45
4 17.05 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – ARGED MALESA Ostrów 45:45
4 17.05 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław 40:50
4 17.05 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – MOTOR Lublin 63:27
5 24.05 MOTOR Lublin – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno
5 24.05 BETARD SPARTA Wrocław – ARGED MALESA Ostrów
5 24.05 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń
5 24.05 MOJE BERMUDY STAL Gorzów  – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
6 07.06 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
6 07.06 ARGED MALESA Ostrów – MOTOR Lublin
6 07.06 BETARD SPARTA Wrocław – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
6 07.06 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń
7 14.06 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
7 14.06 MOJE BERMUDY STAL Gorzów  – ARGED MALESA Ostrów
7 14.06 MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław
7 14.06 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno
8 21.06 ARGED MALESA Ostrów – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
8 21.06 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
8 21.06 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń
8 21.06 BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin
9 28.06 MOTOR Lublin – ARGED MALESA Ostrów
9 28.06 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno
9 28.06 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
9 28.06 MOJE BERMUDY STAL Gorzów – BETARD SPARTA Wrocław
10 05.07 ARGED MALESA Ostrów – BETARD SPARTA Wrocław
10 05.07 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
10 05.07 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
10 05.07 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – MOTOR Lublin
11 12.07 BETARD SPARTA Wrocław – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
11 12.07 MOJE BERMUDY STAL Gorzów – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
11 12.07 MOTOR Lublin – APATOR Toruń
11 12.07 ARGED MALESA Ostrów – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno
12 26.07 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – ARGED MALESA Ostrów
12 26.07 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – MOTOR Lublin
12 26.07 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
12 26.07 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – BETARD SPARTA Wrocław
13 02.08 BETARD SPARTA Wrocław – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
13 02.08 MOJE BERMUDY STAL Gorzów – AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno
13 02.08 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOTOR Lublin
13 02.08 ARGED MALESA Ostrów – FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń
14 16.08 AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
14 16.08 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – ARGED MALESA Ostrów
14 16.08 FOR NATURE SOLUTIONS Apator Toruń – BETARD SPARTA Wrocław
14 16.08 MOTOR Lublin – MOJE BERMUDY STAL Gorzów