W każdym z czterech środowych spotkań szwedzkiej Bauhaus Ligan wystartował zawodnik eWinner Apatora Toruń i wszyscy pojechali równie dobrze. Robert Lambert zdobył jedenaście punktów w pięciu startach, Adrian Miedziński wywalczył dziesięć “oczek” i dwa bonusy w pięciu biegach, Chris Holder przywiózł dziewięć punktów w pięciu wyścigach, a Paweł Przedpełski dorzucił do dorobku swojej drużyny dziewięć “oczek” w sześciu występach.

Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala 45:44

Rospiggarna Hallstavik – 45 pkt.
1. Kim Nilsson – NS
2. Patryk Dudek – 7+1 (2,2*,3,0,0)
3. Timo Lahti – 14 (2,3,3,2,3,1)
4. Jonas Knudsen – 3 (0,0,0,0,1,2)
5. Adrian Miedziński – 10+2 (3,3,2*,2*,0)
6. Daniel Henderson – 11+2 (1*,2*,1,3,w,3,1)

Piraterna Motala – 44 pkt.
1. Oskar Fajfer – 13+1 (3,2,1,3,1*,3)
2. Peter Kildemand – NS
3. Jakub Jamróg – 14+2 (1,1*,2,2,2*,3,3)
4. Jonas Seifert-Salk – 13+3 (3,0,1*,3,2,2*,2*)
5. Tomas Hjelm Jonasson – 2 (t,1,w,1,0)
6. Rasmus Broberg – 2 (w,1,0,-,1)

Bieg po biegu:
1. Fajfer, Dudek, Henderson, Broberg (w) – 3:3 – (3:3)
2. Seifert-Salk, Lahti, Jamróg, Knudsen – 2:4 – (5:7)
3. Miedziński, Henderson, Broberg, Jonasson (t) – 5:1 – (10:8)
4. Lahti, Fajfer, Jamróg, Knudsen – 3:3 – (13:11)
5. Miedziński, Jamróg, Henderson, Seifert-Salk – 4:2 – (17:13)
6. Lahti, Dudek, Jonasson, Broberg – 5:1 – (22:14)
7. Henderson, Miedziński, Fajfer, Jonasson (w) – 5:1 – (27:15)
8. Dudek, Jamróg, Seifert-Salk, Knudsen – 3:3 – (30:18)
9. Fajfer, Lahti, Jonasson, Knudsen – 2:4 – (32:22)
10. Seifert-Salk, Jamróg, Knudsen, Henderson (w) – 1:5 – (33:27)
11. Henderson, Miedziński, Broberg, Jonasson – 5:1 – (38:28)
12. Lahti, Seifert-Salk, Fajfer, Dudek – 3:3 – (41:31)
13. Jamróg, Knudsen – 2:3 – (43:34)
14. Jamróg, Seifert-Salk, Henderson, Dudek – 1:5 – (44:39)
15. Fajfer, Seifert-Salk, Lahti, Miedziński – 1:5 – (45:44)

Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved 47:43

Vetlanda Speedway – 47 pkt.
9. Dominik Kubera – 14+1 (3,3,3,3,2*)
10. Victor Palovaara – 4+1 (1,1,1,0,1*)
11. Rune Holta – 6 (0,2,1,1,2)
12. Peter Ljung – 4+1 (2,1*,0,1,0)
13. Szymon Woźniak – 14 (3,3,3,2,3)
14. Filip Hjelmland – 5+1 (1,1,0,1*,2)
15. Alexander Woentin – 0 ()

Lejonen Gislaved – 43 pkt.
1. Jarosław Hampel – 10 (2,3,2,3,0)
2. Jakub Miśkowiak – 6+2 (0,0,1*,2*,2,1)
3. Oliver Berntzon – 6 (1,d,2,0,3)
4. Rohan Tungate – 10+1 (3,2,0,2*,3)
5. Robert Lambert – 11 (2,2,3,3,1)
6. Casper Henriksson – 0 (0,0,-,0,0)
7. Edwin Pojjanthaeti – 0 ()

Bieg po biegu:
1. Kubera, Hampel, Palovaara, Miśkowiak – 4:2 – (4:2)
2. Tungate, Ljung, Berntzon, Holta – 2:4 – (6:6)
3. Woźniak, Lambert, Hjelmland, Henriksson – 4:2 – (10:8)
4. Hampel, Holta, Ljung, Miśkowiak – 3:3 – (13:11)
5. Woźniak, Tungate, Hjelmland, Berntzon (d) – 4:2 – (17:13)
6. Kubera, Lambert, Palovaara, Henriksson – 4:2 – (21:15)
7. Woźniak, Hampel, Miśkowiak, Hjelmland – 3:3 – (24:18)
8. Kubera, Berntzon, Palovaara, Tungate – 4:2 – (28:20)
9. Lambert, Miśkowiak, Holta, Ljung – 1:5 – (29:25)
10. Kubera, Miśkowiak, Ljung, Berntzon – 4:2 – (33:27)
11. Lambert, Woźniak, Hjelmland, Henriksson – 3:3 – (36:30)
12. Hampel, Tungate, Holta, Palovaara – 1:5 – (37:35)
13. Berntzon, Hjelmland, Palovaara, Henriksson – 3:3 – (40:38)
14. Tungate, Holta, Miśkowiak, Ljung – 2:4 – (42:42)
15. Woźniak, Kubera, Lambert, Hampel – 5:1 – (47:43)

Kumla Indianerna – Masarna Avesta 45:45

Kumla Indianerna – 45
1. Chris Holder – 9 (1,3,3,2,0)
2. Jonatan Grahn – 2+1 (0,1,0,0,1*)
3. Jonas Jeppesen – 7+2 (2*,1,2*,2,0)
4. Grzegorz Zengota – 11+1 (3,3,3,1*,1)
5. Max Fricke – 11+1 (2,3,2,1*,3)
6. Ludvig Lindgren – 5+1 (1*,0,-,2,2)
7. Gustav Grahn – 0 (0)

Masarna Avesta – 45
1. Piotr Pawlicki – 10+1 (2*,0,3,3,2)
2. Przemysław Pawlicki – 11+1 (3,2,1,3,2*)
3. Martin Smolinski – 8 (1,2,2,0,3)
4. Philip Hellstroem-Baengs – 4+3 (0,1*,1*,1,1*)
5. David Bellego – 12 (3,2,1,3,3)
6. Alexander Liljekvist – 0 (0,0,0,-)
7. Emil Millberg – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. (64,7) Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Holder, Grahn – 1:5 – (1:5)
2. (64,5) Zengota, Jeppesen, Smolinski, Hellstroem-Baengs – 5:1 – (6:6)
3. (63,2) Bellego, Fricke, Lindgren, Liljekvist – 3:3 – (9:9)
4. (64,0) Zengota, Prz. Pawlicki, Jeppesen, Pi. Pawlicki – 4:2 – (13:11)
5. (64,1) Fricke, Smolinski, Hellstroem-Baengs, Lindgren – 3:3 – (16:14)
6. (64,3) Holder, Bellego, Grahn, Liljekvist – 4:2 – (20:16)
7. (64,6) Pi. Pawlicki, Fricke, Prz. Pawlicki, Grahn – 2:4 – (22:20)
8. (64,3) Holder, Smolinski, Hellstroem-Baengs, Grahn – 3:3 – (25:23)
9. (63,9) Zengota, Jeppesen, Bellego, Liljekvist – 5:1 – (30:24)
10. (65,1) Prz. Pawlicki, Holder, Zengota, Smolinski – 3:3 – (33:27)
11. (64,3) Bellego, Lindgren, Fricke, Millberg – 3:3 – (36:30)
12. (64,7) Pi. Pawlicki, Jeppesen, Hellstroem-Baengs, Grahn – 2:4 – (38:34)
13. (65,9) Smolinski, Lindgren, Grahn, Millberg – 3:3 – (41:37)
14. (64,6) Fricke, Pi. Pawlicki, Hellstroem-Baengs, Holder – 3:3 – (44:40)
15. (65,3) Bellego, Prz. Pawlicki, Zengota, Jeppesen – 1:5 – (45:45)

Eskilstuna Smederna – Vastervik Speedway 52:38

Eskilstuna Smederna – 52
1. Michael Jepsen Jensen – 9+2 (2*,1,3,1*,2)
2. Kacper Woryna – 11+1 (3,3,0,2*,3)
3. Gleb Czugunow – 13+2 (2*,3,3,3,2*)
4. Andrzej Lebiediew – 8 (3,1,0,2,2)
5. Pontus Aspgren – 9 (2,2,3,2,0)
6. Johannes Stark – 2+1 (0,0,1,1*,0)
7. Maximilian Belsing – ns

Vastervik Speedway – 38
1. Wiktor Kułakow – 8 (1,2,0,2,0,3)
2. Bartosz Smektała – 0 (0,0,-,0,-)
3. Paweł Przedpełski – 9 (0,3,2,3,1,0)
4. Wadim Tarasienko – 8+1 (1,1,1*,1,3,1)
5. Fredrik Lindgren – 12+1 (3,2,2,1*,3,1)
6. Anton Karlsson – 1 (1,0,-,0,-)
7. Noel Wahlqvist – ns

Bieg po biegu:
1. (58,9) Woryna, Jepsen Jensen, Kułakow, Smektała – 5:1 – (5:1)
2. (58,8) Lebiediew, Czugunow, Tarasienko, Przedpełski – 5:1 – (10:2)
3. (58,7) Lindgren, Aspgren, Karlsson, Stark – 2:4 – (12:6)
4. (59,4) Czugunow, Kułakow, Lebiediew, Smektała – 4:2 – (16:8)
5. (59,6) Przedpełski, Aspgren, Tarasienko, Stark – 2:4 – (18:12)
6. (58,7) Woryna, Lindgren, Jepsen Jensen, Karlsson – 4:2 – (22:14)
7. (59,1) Aspgren, Lindgren, Stark, Kułakow – 4:2 – (26:16)
8. (58,9) Jepsen Jensen, Przedpełski, Tarasienko, Woryna – 3:3 – (29:19)
9. (59,2) Czugunow, Kułakow, Lindgren, Lebiediew – 3:3 – (32:22)
10. (59,3) Przedpełski, Lebiediew, Jepsen Jensen, Smektała – 3:3 – (35:25)
11. (59,3) Lindgren, Aspgren, Stark, Karlsson – 3:3 – (38:28)
12. (59,1) Czugunow, Woryna, Tarasienko, Kułakow – 5:1 – (43:29)
13. (59,5) Tarasienko, Lebiediew, Przedpełski, Stark – 2:4 – (45:33)
14. (59,6) Kułakow, Jepsen Jensen, Tarasienko, Aspgren – 2:4 – (47:37)
15. (59,3) Woryna, Czugunow, Lindgren, Przedpełski – 5:1 – (52:38)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl