Wielkimi krokami zbliżają się najważniejsze żużlowe zawody sezonu – turnieje o Grand Prix Polski w Toruniu. Informujemy, że w piątek od godziny 16:00 w kasach stadionu prowadzona będzie sprzedaż biletów na 10 rundę i programów (jeden na obie rundy). W sobotę ze względu na sprzedane bilety na 11. rundę w kasach klubowych prowadzona będzie tylko sprzedaż programów.

Przypominamy, że posiadacze biletów oraz wolontariusze Speedway Grand Prix of Poland mogą dojechać na zawody za darmo komunikacja miejską.

W związku z modernizacją torowisk tramwajowych w ul. Broniewskiego i Bydgoskiej dojazd na imprezę w dniach 1 i 2 października 2021 r. odbywać się będzie tramwajami linii nr 1 i 4 do przystanku „Okrężna”. Dodatkowo z al. Solidarności do pętli „Uniwersytet” od godziny 16:46 do 18:46 co 20 minut kursować będą tramwaje linii nr 8.

Po zawodach z pętli „Uniwersytet” uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów linii nr 1 do pętli „Olimpijska” i linii nr 4 do pętli „Wschodnia” oraz linii nr 8 do al. Solidarności.

Osoby posiadające ważny bilet  na  turniej SGP, za okazaniem ważnego biletu w dniu ważności tego biletu w dniu imprezy uprawnieni są do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w dniu zawodów na wszystkich liniach w I strefie od godz. 15:00 do godz. 24:00.

Kliknij aby pobrać informator – SGP 2021 – Informator organizacyjno – sanitarny