Krzysztof Lewandowski wziął udział w dwóch turniejach zaplecza kadry juniorów, które odbyły się w Bydgoszcz i w Gnieźnie. Zawody w kujawsko-pomorskiem zakończyły się po trzech seriach ze względu na opady deszczu. Lewandowski zajął czwarte miejsce. W województwie wielkopolskim poszło mu gorzej, bo w pełnym turnieju zajął dwunastą lokatę i uzbierał o jeden punkt mniej niż w Bydgoszczy.

Turniej zaplecza kadry juniorów w Bydgoszczy

Klasyfikacja końcowa:
1. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) – 9 (3,3,3)
2. Kevin Małkiewicz (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 7 (1,3,3)
3. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 7 (3,2,2)
4. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solutions KS Apator Toruń) – 6 (3,d,3)
5. Kajetan Kupiec (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 6 (2,2,2)
6. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) – 5 (3,2,u)
7. Szymon Ludwiczak (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 5 (2,3,d)
8. Bartosz Nowak (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 5 (1,3,1)
9. Bartosz Bańbor (Platinum Motor Lublin) – 5 (2,2,1)
10. Kacper Halkiewicz (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 4 (1,1,2)
11. Franciszek Majewski (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 3 (0,u,3)
12. Olivier Buszkiewicz (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 3 (2,1,u)
13. Piotr Świercz (Cellfast Wilki Krosno) – 2 (0,0,2)
14. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) – 2 (0,1,1)
15. Hubert Jabłoński (Fogo Unia Leszno) – 1 (0,1,0)
16. Jan Przanowski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 1 (1,0,d)
17. Jakub Kowalski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – NS

Bieg po biegu:
1. (63,77) Lewandowski, Kupiec, Przanowski, Świercz
2. (63,49) Krawczyk, Buszkiewicz, Nowak, Paluch
3. (63,43) Łobodziński, Bańbor, Halkiewicz, Majewski
4. (64,68) Mencel, Ludwiczak, Małkiewicz, Jabłoński
5. (64,52) Ludwiczak, Łobodziński, Buszkiewicz, Przanowski
6. (65,92) Nowak, Kupiec, Jabłoński, Majewski (u/3)
7. (63,52) Mencel, Krawczyk, Halkiewicz, Lewandowski (d/4)
8. (64,21) Małkiewicz, Bańbor, Paluch, Świercz
9. (65,24) Małkiewicz, Halkiewicz, Nowak, Przanowski (d/4)
10. (64,06) Mencel, Kupiec, Bańbor, Buszkiewicz (u/2)
11. (63,96) Lewandowski, Łobodziński, Paluch, Jabłoński
12. (66,27) Majewski, Świercz, Krawczyk (u/2), Ludwiczak (d)

Turniej zaplecza kadry juniorów w Gnieźnie

Klasyfikacja końcowa:
1. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 13 (3,1,3,3,3)
2. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz) – 11 (3,3,3,w,2)
3. Piotr Świercz (Wilki Krosno) – 11 (1,2,3,2,3)
4. Jakub Krawczyk (Ostrovia Ostrów) – 10 (3,2,2,3,0)
5. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) – 10 (1,3,3,2,1)
6. Franciszek Majewski (Kolejarz Rawicz) – 10 (2,3,1,2,2)
7. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz) – 9 (1,3,2,0,3)
8. Mikołaj Czapla (Start Gniezno) – 8 (1,2,2,3,d)
9. Hubert Jabłoński (Unia Leszno) – 8 (2,2,0,2,2)
10. Oskar Paluch (Stal Gorzów) – 7 (0,1,2,3,1)
11. Bartosz Nowak (Polonia Bydgoszcz) – 6 (2,1,1,w,2)
12. Krzysztof Lewandowski (KS Toruń) – 5 (0,0,1,1,3)
13. Kajetan Kupiec (Włókniarz Częstochowa) – 5 (2,0,1,1,1)
14. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) – 4 (3,w,0,1,0)
15. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk) – 1 (0,0,0,0,1)
16. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) – 1 (0,1,0,w,0)
17. Adrian Saks (Start Gniezno) – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. (66,30) Mencel, Jabłoński, Małkiewicz, Ludwiczak
2. (64,78) Łobodziński, Majewski, Halkiewicz, Kamiński
3. (64,72) Krawczyk, Nowak, Czapla, Paluch
4. (65,40) Przanowski, Kupiec, Świercz, Lewandowski
5. (66,10) Małkiewicz, Świercz, Paluch, Kamiński
6. (65,88) Halkiewicz, Krawczyk, Mencel, Lewandowski
7. (65,55) Majewski, Jabłoński, Nowak, Kupiec
8. (65,82) Łobodziński, Czapla, Ludwiczak, Przanowski (w/u)
9. (66,02) Halkiewicz, Małkiewicz, Nowak, Przanowski
10. (64,85) Mencel, Czapla, Kupiec, Kamiński
11. (65,55) Łobodziński, Paluch, Lewandowski, Jabłoński
12. (65,55) Świercz, Krawczyk, Majewski, Ludwiczak
13. (65,95) Czapla, Majewski, Lewandowski, Małkiewicz
14. (65,47) Mencel, Świercz, Nowak (w/u), Łobodziński (w/u)
15. (66,30) Krawczyk, Jabłoński, Przanowski, Kamiński
16. (66,30) Paluch, Halkiewicz, Kupiec, Saks (d/start)
17. (66,03) Małkiewicz, Łobodziński, Kupiec, Krawczyk
18. (65,40) Mencel, Majewski, Paluch, Przanowski
19. (66,23) Świercz, Jabłoński, Halkiewicz, Czapla (d/start)
20. (65,95) Lewandowski, Nowak, Kamiński, Ludwiczak

Sędzia: Arkadiusz Kalwasiński
NCD: 64,72s uzyskał Jakub Krawczyk w 3. biegu

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl