Już w sobotę, 2 kwietnia o godz. 18:00 na toruńskiej Motoarenie odbędzie się dziewiąta edycja towarzyskich zawodów o Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwo Ekstraligi z udziałem szesnastu najlepszych obecnie żużlowców startujących w lidze polskiej z pominięciem zawodników zawieszonych. Tytułu sprzed roku bronić będzie Jason Doyle. Znana jest już lista startowa tych zawodów. Nadal można kupować bilety na PGE IMME im. Zenona Plecha.

Lista startowa PGE IMME im. Zenona Plecha 2022:
1. Martin Vaculik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp.)
2. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
3. Robert Lambert (APATOR Toruń)
4. Wiktor Lampart (MOTOR Lublin)
5. Jakub Miśkowiak (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa)
6. Leon Madsen (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa)
7. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp.)
8. Patryk Dudek (APATOR Toruń)
9. Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław)
10. Dominik Kubera (MOTOR Lublin)
11. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
12. Jack Holder (APATOR Toruń)
13. Mikkel Michelsen (MOTOR Lublin)
14. Paweł Przedpełski (APATOR Toruń)
15. Nicki Pedersen (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz)
16. Jason Doyle (FOGO UNIA Leszno)

Trwa sprzedaż biletów na te niezwykle atrakcyjne zawody. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl/ lub w serwisie https://www.ebilet.pl/ .

Cennik (nie obowiązuje numeracja miejsc):
* VIP (sektor L2 na Trybunie Czerwonej) – 350 zł normalny (w cenie catering, miejsce na sektorze L2, miejsce parkingowe, zestaw upominków, program zawodów), 200 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści; w cenie: catering, miejsce na sektorze L2, miejsce parkingowe (nie dotyczy dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat), zestaw upominków, program zawodów)
* Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S4, S5, S6, S7) – 100 zł
* Trybuna Niebieska (za wyjątkiem sektora U poziom 1) – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
* Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)