Aktualności

Adrian Miedziński nie pojedzie w Rybniku

Adrian Miedziński nie wystąpi w niedzielnym spotkanie ROW Rybnik – Get Well Toruń. Zawodnik wraz z całym teamem pojawi się w parku maszyn, jednak kibice na torze go nie zobaczą.

– Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i Adrian będzie z nami w Rybniku. Jazdy na torze pokazały jednak, że kontuzja lewego barku jest na tyle poważna, że nie możemy ryzykować zdrowiem samego zawodnika. Na chwilę obecną nie mamy pewności, że podczas jazdy bark by po prostu nie wyskoczył. W najbliższym gronie zdecydowaliśmy, że „Miedziaka” nie będzie w składzie podczas meczu w Rybniku – powiedział Jacek Frątczak.

Zgodnie z piątkowymi zapowiedziami, mimo urazów Grega Hancocka i Adriana Miedzińskiego obaj pojawią się w niedzielę w Rybniku. – Tak jak już wcześniej powiedziałem, tworzymy zespół i wspólnie wygrywamy i przegrywamy mecze. Cieszę się, że zarówno Greg jak i Adrian będą w parkingu podczas meczu z ROW-em. Ich doświadczenie jest nieocenione, dlatego fajnie, że w komplecie pojawimy się na Śląsku – zakończył manager toruńskiego zespołu.