Aktualności

Niels Kristian Iversen zostaje z „Aniołami”!

Zawodnicy Get Well Toruń zakończyli swój udział w PGE Ekstralidze po rundzie zasadniczej. Włodarze Klubu czym prędzej postanowili skompletować zespół na sezon 2019.

Już podczas piątkowego „Pożegnania z KS Toruń” poinformowano, że managerem zespołu na kolejny sezon zostaje Jacek Frątczak, z kolei panujący wciąż Mistrz Świata – Jason Doyle – będzie jednym z filarów drużyny. Jak się okazuje, z drużyną zostaną także kolejni zawodnicy.

– Miło mi poinformować, że Niels Kristian Iversen zostaje z „Aniołami” na sezon 2019! – powiedziała Ilona Termińska. – Tak jak już powiedzieliśmy podczas piątkowego koncertu, znaczna część zespołu z roku 2018 z pewnością zostanie z nami na kolejny sezon. My po prostu wierzymy w tych chłopaków, dlatego też liczymy, że kolejny rok należeć będzie właśnie do nas – kontynuuje prezes toruńskiego zespołu.

Tym samym toruński skład powoli zaczyna się krystalizować. – Dwa filary drużyny już są. Myślę, że w przeciągu kolejnych dwóch tygodni poznamy kolejne nazwiska. Na pewno z początkiem listopada ogłoszony będzie już cały skład na przyszły sezon. Potem już ciężka praca podczas treningów i oczekiwanie na kolejne rozgrywki. Jak nigdy jestem przekonana, że nasi kibice będą z nas dumni – podkreśla Prezes toruńskiego Klubu.

Przypomnijmy, że torunianie w minionym sezonie zajęli 5 miejsce w PGE Ekstralidze.