Aktualności

Trzech naszych jechało w Elitserien

Tym razem spośród zawodników Get Well w meczach ligi szwedzkiej najlepiej spisał się Jason Doyle (11+1/5). Udanie zaprezentowali się także Paweł Przedpełski (8+1/5) i Chris Holder (9+1/5), ale z wygranej drużyny cieszyć się mógł tylko Polak.

Kumla Indianerna – Lejonen Gislaved 46:44

Kumla Indianerna – 46 pkt.
9. Vaclav Milik – 8+1 (3,1,2,1,1*)
10. Tai Woffinden – 12 (1,3,3,3,2)
11. Piotr Protasiewicz – 11+1 (2*,3,3,0,3)
12. Kacper Gomólski – 3 (3,0,0,0)
13. Anders Thomsen – 9 (2,3,1,3,0)
14. Jonathan Grahn – 0 (0,0,0)
15. Ludvig Lindgren – 3 (2,1,0)

Lejonen Gislaved – 44 pkt.
1. Jarosław Hampel – 11 (2,2,2,2,3)
2. Kacper Woryna – 2+2 (0,1*,1*,-)
3. Piotr Pawlicki – 2+1 (u,0,2*,0)
4. Rohan Tungate – 7+2 (1,2,2,1*,1*)
5. Chris Holder – 9+1 (1,1*,3,2,2)
6. Viktor Bergstroem – 2 (1,0,1)
7. Timo Lahti – 11 (3,3,2,3,0)

Bieg po biegu:
1. (66,60) Milik, Hampel, Woffinden, Woryna – 4:2 – (4:2)
2. (66,20) Lahti, Lindgren, Bergstroem, Grahn – 2:4 – (6:6)
3. (68,00) Gomólski, Protasiewicz, Tungate, Pawlicki (u) – 5:1 – (11:7)
4. (66,60) Lahti, Thomsen, Holder, Grahn – 2:4 – (13:11)
5. (66,00) Woffinden, Tungate, Lindgren, Bergstroem – 4:2 – (17:13)
6. (66,20) Protasiewicz, Hampel, Woryna, Gomólski – 3:3 – (20:16)
7. (66,00) Woffinden, Tungate, Milik, Pawlicki – 4:2 – (24:18)
8. (66,50) Protasiewicz, Lahti, Holder, Gomólski – 3:3 – (27:21)
9. (66,70) Thomsen, Hampel, Woryna, Grahn – 3:3 – (30:24)
10. (67,00) Holder, Milik, Bergstroem, Lindgren – 2:4 – (32:28)
11. (67,40) Lahti, Pawlicki, Thomsen, Gomólski – 1:5 – (33:33)
12. (66,50) Woffinden, Hampel, Tungate, Protasiewicz – 3:3 – (36:36)
13. (66,80) Thomsen, Holder, Milik, Pawlicki – 4:2 – (40:38)
14. (65,90) Hampel, Woffinden, Milik, Lahti – 3:3 – (43:41)
15. (66,70) Protasiewicz, Holder, Tungate, Thomsen – 3:3 – (46:44)

Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Malilla 38:52

Rospiggarna Hallstavik – 38 pkt.
9. Jason Doyle – 11+1 (2,3,2,3,1*)
10. Sam Masters – 3+1 (1*,1,1,-,0)
11. Andreas Jonsson – 1+1 (0,1*,d,d)
12. Max Fricke – 8 (1,2,3,0,2)
13. Robert Lambert – 2 (1,1,-,0)
14. Tero Aarnio – 3 (1,0,0,2)
15. Jacob Thorssell – 10+1 (3,3,1*,2,1)

Dackarna Malilla – 52 pkt.
1. Greg Hancock – 10+2 (3,3,2*,2*,0)
2. Hans Andersen – 0 (0,0,-,-)
3. Patryk Dudek – 9+2 (2*,0,3,1*,3)
4. Oliver Berntzon – 11 (3,2,2,3,1)
5. Maciej Janowski – 12+1 (2*,2,3,2,3)
6. Joel Kling – 2 (2,0,0)
7. Paweł Przedpełski – 8+1 (0,3,1*,3,1)

Bieg po biegu:
1. Hancock, Doyle, Masters, Andersen – 3:3 – (3:3)
2. Thorssell, Kling, Aarnio, Przedpełski – 4:2 – (7:5)
3. Berntzon, Dudek, Fricke, Jonsson – 1:5 – (8:10)
4. Przedpełski, Janowski, Lambert, Aarnio – 1:5 – (9:15)
5. Thorssell, Berntzon, Masters, Kling – 4:2 – (13:17)
6. Hancock, Fricke, Jonsson, Andersen – 3:3 – (16:20)
7. Doyle, Berntzon, Masters, Dudek – 4:2 – (20:22)
8. Fricke, Janowski, Przedpełski, Jonsson (d) – 3:3 – (23:25)
9. Przedpełski, Hancock, Lambert, Aarnio – 1:5 – (24:30)
10. Janowski, Doyle, Thorssell, Kling – 3:3 – (27:33)
11. Dudek, Thorssell, Przedpełski, Fricke – 2:4 – (29:37)
12. Berntzon, Hancock, Thorssell, Jonsson (d) – 1:5 – (30:42)
13. Doyle, Janowski, Dudek, Lambert – 3:3 – (33:45)
14. Dudek, Aarnio, Berntzon, Masters – 2:4 – (35:49)
15. Janowski, Fricke, Doyle, Hancock – 3:3 – (38:52)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl