Robert Lambert awansował do półfinału turnieju Grand Prix, który rozegrano w Gorzowie. Brytyjczyk dojechał trzeci w przedostatnim biegu i ostatecznie zajął piąte miejsce. Patryk Dudek uzbierał sześć punktów i zajął dwunastą lokatę.

Klasyfikacja końcowa:
1. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 19 (1,3,3,3,3,3,3) – 20 pkt do klasyfikacji generalnej
2. Leon Madsen (Dania) – 15 (3,1,3,1,3,2,2) – 18
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 14 (2,3,2,3,0,3,1) – 16
4. Jason Doyle (Australia) – 12 (0,2,3,3,2,2,w) – 14
5. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 12 (1,3,3,1,3,1) – 12
6. Jack Holder (Australia) – 10 (1,1,2,2,3,1) – 11
7. Maciej Janowski (Polska) – 10 (2,2,2,2,2,0) – 10
8. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 8 (2,0,2,2,2,0) – 9
9. Daniel Bewley (Wielka Brytania) – 7 (3,2,0,1,1) – 8
10. Max Fricke (Australia) – 6 (3,1,1,0,1) – 7
11. Anders Thomsen (Dania) – 6 (3,0,1,1,1) – 6
12. Patryk Dudek (Polska) – 6 (2,2,0,2,0) – 5
13. Mikkel Michelsen (Dania) – 5 (0,0,1,3,1) – 4
14. Martin Vaculik (Słowacja) – 4 (1,3,d,0,0) – 3
15. Kim Nilsson (Szwecja) – 3 (0,1,0,0,2) – 2
16. Szymon Woźniak (Polska) – 1 (0,0,1,0,0) – 1
17. Oskar Fajfer (Polska) – NS
18. Wiktor Jasiński (Polska) – NS

Bieg po biegu:
1. (61,94) Madsen, Woffinden, Lambert, Nilsson
2. (61,22) Thomsen, Dudek, Holder, Doyle
3. (61,00) Fricke, Janowski, Zmarzlik, Michelsen
4. (62,09) Bewley, Lindgren, Vaculik, Woźniak
5. (61,52) Zmarzlik, Doyle, Madsen, Woźniak
6. (61,54) Lindgren, Janowski, Holder, Woffinden
7. (62,09) Vaculik, Dudek, Nilsson, Michelsen
8. (62,00) Lambert, Bewley, Fricke, Thomsen
9. (62,22) Madsen, Holder, Michelsen, Bewley
10. (62,26) Doyle, Woffinden, Fricke, Vaculik (d)
11. (61,90) Zmarzlik, Lindgren, Thomsen, Nilsson
12. (62,33) Lambert, Janowski, Woźniak, Dudek
13. (62,06) Lindgren, Dudek, Madsen, Fricke
14. (62,26) Michelsen, Woffinden, Thomsen, Woźniak
15. (62,58) Doyle, Janowski, Bewley, Nilsson
16. (62,48) Zmarzlik, Holder, Lambert, Vaculik
17. (62,33) Madsen, Janowski, Thomsen, Vaculik
18. (62,15) Zmarzlik, Woffinden, Bewley, Dudek
19. (62,68) Holder, Nilsson, Fricke, Woźniak
20. (62,50) Lambert, Doyle, Michelsen, Lindgren

Półfinały:
21. (61,59) Zmarzlik, Doyle, Holder, Janowski
22. (61,83) Lindgren, Madsen, Lambert, Woffinden

Finał:
23. (61,77) Zmarzlik, Madsen, Lindgren, Doyle (w)

Sędzia: Aleksander Latosiński
NCD: w 3. biegu wykręcił Max Fricke – 61,00

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl