Drużyna młodzieżowa KS Toruń zajęła czwarte, ostatnie miejsce w II rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w Grudziądzu. Słabo spisał się zwłaszcza Igor Kopeć-Sobczyński nie wygrywając biegu i zdobywając tylko cztery punkty. Liderem naszej ekipy był Kamil Marciniec, ale uzbierał tylko siedem punktów.

I. MrGarden GKM Grudziądz – 40 pkt.
1. Marcin Turowski – 9 (t,2,1,3,3)
2. Damian Lotarski – 6 (1,1,w,2,2)
3. Kacper Łobodziński – 11 (3,3,1,3,1)
4. Denis Zieliński – 14 (3,3,3,3,2)

II. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 29 pkt.
1. Karol Żupiński – 9 (2,1,2,2,2)
2. Alan Szczotka – 12 (2,2,2,3,3)
3. Piotr Gryszpiński – 8 (1,1,2,2,2)
4. Amadeusz Szulist – 0 (w,0,w,w,ns)

III. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 28 pkt.
1. Mateusz Błażykowski – 0 (w,-,ns,ns)
2. Mateusz Jagła – 0 (-,ns,-,-,ns)
3. Tomasz Orwat – 10 (3,1,2,1,3)
4. Nikodem Bartoch – 8 (3,2,3,w,0)
5. Wiktor Przyjemski – 10 (1,3,3,0,3)

IV. KS Toruń – 21 pkt.
1. Igor Kopeć-Sobczyński – 4 (2,0,w,1,1)
2. Kamil Marciniec – 7 (2,0,3,1,1)
3. Aleks Rydlewski – 4 (1,2,0,w,1)
4. Krzysztof Lewandowski – 6 (0,3,1,2,0)

Bieg po biegu:
1. (68,94) Zieliński, Kopeć-Sobczyński, Przyjemski, Szulist (w) – (3:2:0:1)
2. (70,10) Łobodziński, Marciniec, Gryszpiński, Błażykowski (w) – (6:4:1:1)
3. (68,47) Orwat, Żupiński, Lotarski, Lewandowski – (7:4:3:4)
4. (69,11) Bartoch, Szczotka, Rydlewski, Turowski (t) – (7:5:5:7)
5. (69,45) Zieliński, Bartoch, Żupiński, Marciniec – (10:5:6:9)
6. (68,97) Łobodziński, Szczotka, Orwat, Kopeć-Sobczyński – (13:5:8:10)
7. (68,09) Przyjemski, Rydlewski, Lotarski, Szulist – (14:7:8:13)
8. (68,40) Lewandowski, Turowski, Gryszpiński, Jagła – (16:10:9:13)
9. (69,77) Zieliński, Szczotka, Lewandowski, Błażykowski – (19:11:11:13)
10. (68,11) Przyjemski, Żupiński, Łobodziński, Rydlewski – (20:11:13:16)
11. (68,70) Bartoch, Gryszpiński, Kopeć-Sobczyński (w), Lotarski (w) – (20:11:15:19)
12. (69,84) Marciniec, Orwat, Turowski, Szulist (w) – (21:14:15:21)
13. (68,86) Łobodziński, Lewandowski, Bartoch (w), Szulist (w) – (24:16:15:21)
14. (68,55) Zieliński, Gryszpiński, Orwat, Rydlewski (w) – (27:16:17:22)
15. (68,85) Szczotka, Lotarski, Marciniec, Przyjemski – (29:17:20:22)
16. (69,37) Turowski, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Błażykowski – (32:18:22:22)
17. (69,46) Przyjemski, Lotarski, Kopeć-Sobczyński, Szulist – (34:19:22:25)
18. (69,39) Turowski, Gryszpiński, Rydlewski, Jagła – (37:20:24:25)
19. (68,17) Orwat, Żupiński, Łobodziński, Lewandowski – (38:20:26:28)
20. Szczotka, Zieliński, Marciniec, Bartoch – (40:21:29:28)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl