W wtorek i środę, 1 i 2 czerwca na toruńskiej Motoarenie rozegrano dwa turnieje Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów z udziałem zespołów z Torunia, Grudziądza, Bydgoszczy i Gdańska. We wtorek zdecydowanie najlepsi okazali się grudziądzanie, a nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. W środę natomiast ponownie zwyciężyli zawodnicy z Grudziądza, ale wygraną musieli podzielić się z bydgoszczanami. Nasza ekipa zajęła trzecie miejsce.

Zawody wtorkowe

I Maszewski GKM Grudziądz – 41 pkt.
5. Seweryn Orgacki – 10 (3,2,2,0,3)
6. Wiktor Rafalski – 11 (3,1,3,1,3)
7. Mateusz Bartkowiak – 10 (1,3,2,3,1)
8. Denis Zieliński – 10 (0,2,3,3,2)

II Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 28 pkt.
13. Mateusz Błażykowski – 6 (2,1,-,1,2)
14. Nikodem Bartoch – 8 (2,1,3,2,0)
15. Wiktor Przyjemski – 10 (1,3,1,2,3)
16. Hubert Gąsior – 2 (0,-,0,2,-)
20. Bartosz Głogowski – 2 (d,u,2)

III KS Toruń – 25 pkt.
1. Karol Żupiński – 13 (2,3,2,3,3)
2. Kamil Marciniec – 8 (3,2,3,w,w)
3. Krzysztof Lewandowski – 0 (w,-,-,-,-)
4. Justin Stolp – 4 (1,2,u,1,u)

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 23 pkt.
9. Alan Szczotka – 9 (2,3,1,2,1)
10. Michał Gruchalski – 11 (3,1,2,3,2)
11. Amadeusz Szulist – 3 (1,0,1,0,1)
12. Piotr Gryszpiński – ns

Bieg po biegu:
1. (61,88) Orgacki, Bartoch, Stolp – (1:3:0:2)
2. (61,34) Rafalski, Błażykowski, Szulist, Lewandowski (w/2min) – (1:6:1:4)
3. (60,88) Marciniec, Szczotka, Przyjemski, Zieliński – (4:6:3:5)
4. (61,06) Gruchalski, Żupiński, Bartkowiak, Gąsior – (6:7:6:5)
5. (61,88) Szczotka, Stolp, Rafalski, Głogowski (d/st) – (8:8:9:5)
6. (63,50) Przyjemski, Orgacki, Gruchalski – (8:10:10:8)
7. (61,13) Bartkowiak, Marciniec, Błażykowski – (10:13:10:9)
8. (61,09) Żupiński, Zieliński, Bartoch, Szulist – (13:15:10:10)
9. (62,44) Zieliński, Gruchalski, Głogowski (u), Stolp (u) – (13:18:12:10)
10. (62,09) Bartoch, Bartkowiak, Szczotka – (13:20:13:13)
11. (61,06) Marciniec, Orgacki, Szulist, Gąsior – (16:22:14:13)
12. (61,44) Rafalski, Żupiński, Przyjemski – (18:25:14:14)
13. (64,01) Zieliński, Gąsior – (18:28:14:16)
14. (62,31) Bartkowiak, Przyjemski, Stolp, Szulist – (19:31:14:18)
15. (62,09) Gruchalski, Bartoch, Rafalski, Marciniec (w/2ost) – (19:32:17:20)
16. (61,88) Żupiński, Szczotka, Błażykowski, Orgacki – (22:32:19:21)
17. (61,63) Orgacki, Głogowski – (22:35:19:23)
18. (61,29) Rafalski, Błażykowski, Szulist, Stolp (u) – (22:38:20:25)
19. (63,22) Przyjemski, Zieliński, Szczotka, Marciniec (w/u) – (22:40:21:28)
20. (60,60) Żupiński, Gruchalski, Bartkowiak, Bartoch – (25:41:23:28)

Zawody środowe

I-II Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 34 pkt.
5. Wiktor Przyjemski – 13 (3,3,3,2,2)
6. Nikodem Bartoch – 10 (2,2,3,2,1)
7. Mateusz Błażykowski – 5 (1,0,0,1,3)
8. Hubert Gąsior – 0 (-,d,-,-,-)
18. Bartosz Głogowski – 6 (1,1,2,2)

I-II Maszewski GKM Grudziądz – 34 pkt.
9. Mateusz Bartkowiak – 10 (3,3,3,1,0)
10. Seweryn Orgacki – 7 (2,1,0,1,3)
11. Denis Zieliński – 10 (0,3,2,2,3)
12. Wiktor Rafalski – 7 (2,1,1,1,2)

III KS Toruń – 32 pkt.
1. Karol Żupiński – 7 (1,3,1,2,w,w)
2. Krzysztof Lewandowski – 12 (2,2,3,1,3,1)
3. Kamil Marciniec – 13 (1,2,2,3,3,2)
4. Justin Stolp – ns

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 18 pkt.
13. Michał Gruchalski – 14 (3,3,2,3,3)
14. Alan Szczotka – 3 (0,2,1,w,ns)
15. Amadeusz Szulist – 1 (0,0,0,0,1)
16. Piotr Gryszpiński – ns

Bieg po biegu:
1. (61,28) Przyjemski, Rafalski, Żupiński, Szczotka – (1:3:2:0)
2. (61,59) Gruchalski, Bartoch, Marciniec, Zieliński – (2:5:2:3)
3. (61,25) Bartkowiak, Lewandowski, Głogowski, Szulist – (4:6:5:3)
4. (61,68) Żupiński, Orgacki, Błażykowski – (7:7:7:3)
5. (62,88) Bartkowiak, Bartoch – (7:9:10:3)
6. (61,41) Przyjemski, Marciniec, Orgacki, Szulist – (9:12:11:3)
7. (61,22) Gruchalski, Lewandowski, Rafalski, Błażykowski – (11:12:12:6)
8. (61,25) Zieliński, Szczotka, Żupiński, Gąsior (d4) – (12:12:15:8)
9. (61,47) Lewandowski, Gruchalski, Głogowski, Orgacki – (15:13:15:10)
10. (61,06) Bartkowiak, Marciniec, Szczotka, Błażykowski – (17:13:18:11)
11. (60,56) Przyjemski, Zieliński, Lewandowski – (18:16:20:11)
12. (60,93) Bartoch, Żupiński, Rafalski, Szulist – (20:19:21:11)
13. (64,01) Marciniec, Głogowski, Rafalski – (23:21:22:11)
14. (62,50) Marciniec, Zieliński, Błażykowski, Szulist – (26:22:24:11)
15. (61,40) Lewandowski, Bartoch, Orgacki, Szczotka (w/u) – (29:24:25:11)
16. (61,32) Gruchalski, Przyjemski, Bartkowiak, Żupiński (w/u) – (29:26:26:14)
17. (63,78) Orgacki, Głogowski – (29:28:29:14)
18. (61,91) Błażykowski, Rafalski, Szulist, Żupiński (w/u) – (29:31:31:15)
19. (61,53) Zieliński, Marciniec, Bartoch – (31:32:34:15)
20. (62,00) Gruchalski, Przyjemski, Lewandowski, Bartkowiak – (32:34:34:18)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl