Robert Lambert, Paweł Przedpełski i Chris Holder pojechali w meczach szwedzkiej Bauhaus-Ligan i spisali się bardzo dobrze. Paweł wspólnie z Artiomem Łagutą uratowali remis swojemu Vastervik Speedway. Chris był drugim punktującym żużlowcem Kumla Indianerna w przegranym starciu z Lejonen Gislaved, którego liderem był Robert Lambert. Brytyjczyk jedynej swojej porażki doznał właśnie ze starszym z braci Holderów.

Kumla Indianerna – Lejonen Gislaved 38:52

Kumla Indianerna – 38 pkt.
1. Grzegorz Zengota – 4+1 (2,1*,0,1,-)
2. Jonas Jeppesen – 5+1 (1*,2,1,1,0)
3. Chris Holder – 10 (0,3,3,0,3,1)
4. Ludvig Lindgren – 5 (1,1,0,3,0)
5. Niels Kristian Iversen – 12 (2,3,2,3,1,1)
6. Joel Andersson – 2+2 (1*,0,1*,0,-)
7. Jonatan Grahn – NS

Lejonen Gislaved – 52 pkt.
1. Robert Lambert – 14 (3,2,3,3,3)
2. Mathias Thoernblom – 0 (0,0,-,0,0)
3. Oliver Berntzon – 12+1 (3,2,3,2,2*)
4. Nicolai Klindt – 9+5 (2*,1*,2*,2*,2*)
5. Rohan Tungate – 11+2 (3,3,1*,1*,3)
6. Linus Ekloef – 6 (0,d,2,2,2)
7. Casper Henriksson – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (66,10) Lambert, Zengota, Jeppesen, Thoernblom – 3:3 – (3:3)
2. (66,10) Berntzon, Klindt, Lindgren, Holder – 1:5 – (4:8)
3. (65,80) Tungate, Iversen, Andersson, Ekloef – 3:3 – (7:11)
4. (65,50) Holder, Lambert, Lindgren, Thoernblom – 4:2 – (11:13)
5. (65,10) Iversen, Berntzon, Klindt, Andersson – 3:3 – (14:16)
6. (65,50) Tungate, Jeppesen, Zengota, Ekloef (d) – 3:3 – (17:19)
7. (65,40) Lambert, Iversen, Andersson, Henriksson – 3:3 – (20:22)
8. (65,70) Berntzon, Klindt, Jeppesen, Zengota – 1:5 – (21:27)
9. (65,50) Holder, Ekloef, Tungate, Lindgren – 3:3 – (24:30)
10. (66,40) Lindgren, Berntzon, Zengota, Thoernblom – 4:2 – (28:32)
11. (66,40) Iversen, Ekloef, Tungate, Andersson – 3:3 – (31:35)
12. (65,20) Lambert, Klindt, Jeppesen, Holder – 1:5 – (32:40)
13. (66,20) Holder, Ekloef, Iversen, Thoernblom – 4:2 – (36:42)
14. (66,40) Tungate, Berntzon, Holder, Lindgren – 1:5 – (37:47)
15. (66,10) Lambert, Klindt, Iversen, Jeppesen – 1:5 – (38:52)

Dackarna Malilla – Vastervik Speedway 45:45

Dackarna Malilla – 45 pkt.
9. Maciej Janowski – 8 (t,2,3,0,3)
10. Frederik Jakobsen – 6+1 (2,1*,0,u/w,3)
11. Rasmus Jensen – 10+2 (2*,3,2*,2,1)
12. Jacob Thorssell – 10 (3,1,3,3,0)
13. Jason Doyle – 9 (2,3,2,2,0)
14. Maksymilian Bogdanowicz – 2+2 (1*,0,1*,0,0)
15. Avon Van Dyck – 0 (0)

Vastervik Speedway – 45 pkt.
1. Artiom Łaguta – 16 (3,2,3,2,3,3)
2. Noel Wahlqvist – 2+1 (1,0,0,-,1*)
3. Wadim Tarasienko – 8+1 (1,2,2,1*,2)
4. Jaimon Lidsey – 5+3 (0,1*,1*,1,1,1*)
5. Paweł Przedpełski – 12+1 (3,3,1,3,2*)
6. Anton Karlsson – 2 (0,0,0,-,2)
7. Alexander Johansson – NS

Bieg po biegu:
1. (58,80) Łaguta, Jakobsen, Wahlqvist, Van Dyck – 2:4 – (2:4)
2. (59,10) Thorssell, Jensen, Tarasienko, Lidsey – 5:1 – (7:5)
3. (58,70) Przedpełski, Doyle, Bogdanowicz, Karlsson – 3:3 – (10:8)
4. (59,60) Jensen, Łaguta, Thorssell, Wahlqvist – 4:2 – (14:10)
5. (59,70) Doyle, Tarasienko, Lidsey, Bogdanowicz – 3:3 – (17:13)
6. (59,20) Przedpełski, Janowski, Jakobsen, Karlsson – 3:3 – (20:16)
7. (59,20) Łaguta, Doyle, Bogdanowicz, Wahlqvist – 3:3 – (23:19)
8. (58,90) Janowski, Tarasienko, Lidsey, Jakobsen – 3:3 – (26:22)
9. (59,00) Thorssell, Jensen, Przedpełski, Karlsson – 5:1 – (31:23)
10. (59,10) Thorssell, Łaguta, Tarasienko, Janowski – 3:3 – (34:26)
11. (58,80) Przedpełski, Doyle, Lidsey, Bogdanowicz – 2:4 – (36:30)
12. (59,40) Łaguta, Jensen, Lidsey, Jakobsen (u/w) – 2:4 – (38:34)
13. (59,80) Jakobsen, Karlsson, Wahlqvist, Bogdanowicz – 3:3 – (41:37)
14. (59,90) Janowski, Tarasienko, Lidsey, Doyle – 3:3 – (44:40)
15. (60,10) Łaguta, Przedpełski, Jensen, Thorssell – 1:5 – (45:45)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl