Sezon 2020 promowany był przez Klub Sportowy Toruń jako „Lata świetności. Rok próby”. Drużyna prowadzona przez Tomasza Bajerskiego mocnym akcentem weszła w ubiegłoroczny sezon eWinner 1. Ligi Żużlowej, którą ostatecznie wygrała.

Już w najbliższy czwartek o godzinie 18.00 w mediach społecznościowych Klubu Sportowego Toruń zostanie opublikowana premiera mini dokumentu pod tytułem „Rok Próby”. Jest to podsumowanie sezonu 2020 w wykonaniu toruńskiej drużyny. – Chcieliśmy podsumować ubiegłoroczne ściganie, stąd pomysł na taki dokument. Myślę, że jest to świetne uzupełnienie całego roku. W materiale znalazły się wypowiedzi Prezydenta Miasta Torunia, przedstawiciela naszego sponsora tytularnego, czyli firmy eWinner sp. z o.o. oraz członków naszej ekipy. Jestem przekonana, że ten film będzie wstępem do zbliżającego się sezonu 2021 i ostatecznym podsumowaniem rozdziału, jakim była eWinner 1. Ligia żużlowa. Film oprócz naszych mediów społecznościowych można będzie obejrzeć również w Telewizji Toruń – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Ubiegłoroczny film promocyjny “Lata świetności, rok próby. Bądź z nami!” znalazł się wśród finalistów Nagród Biznesu Sportowego za rok 2019. To właśnie torunianie jako jedyny przedstawiciel czarnego sportu zostali wyróżnieni w kategorii “Video Sportowe”. Spot promocyjny w środowisku żużlowym zebrał same pochlebne opinie. Mamy nadzieję, że krótki dokument zostanie również pozytywnie odebrany przez fanów czarnego sportu w Toruniu i nie tylko. 

Premiera „Rok Próby” – czwartek, godzina 18.00, profil Facebook oraz Youtube KS Toruń.

#RazemSilniejsi  #ŻyjeMyŻużlem