Aleks Rydlewski, Justin Stolp i Jakub Janik wystartowali w bydgoskiej rundzie Nice Cup. Nasi młodzieżowcy nie odegrali znaczących ról w tych zawodach. Groźny upadek zanotował Janik, ale na szczęście skończyło się tylko na strachu. W I rundzie Pucharu Ekstraligi cztery punkty zdobył nasz najmłodszy uczestnik tego turnieju – Mateusz Affelt.

Nice Cup w Bydgoszczy

Klasyfikacja końcowa:
1. Tomasz Orwat (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
2. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia)
3. Ricards Ansviesulis (Lokomotiv Daugavpils)
4. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal)

Grupa 1:
1. Tomasz Orwat (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 12 (3,3,3,3)
2. Ricards Ansviesulis (Lokomotiv Daugavpils) – 9 (d,3,3,3)
3. Mateusz Błażykowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 9 (2,2,2,3)
4. Fabian Ragus (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 8 (3,2,1,2)
5. Aleks Rydlewski (eWinner Apator Toruń) – 6 (3,1,2,0)
6. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 6 (d,1,3,2)
7. Ernest Matjuszonok (Lokomotiv Daugavpils) – 5 (1,3,0,1)
8. Nile Tufft (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 5 (2,0,2,1)
9. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 3 (0,1,w,2)
10. Denis Zieliński (MrGarden GKM Grudziądz) – 3 (1,2,d,ns)
11. Mikołaj Czapla (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno) – 2 (2,0,t,t)
12. Maksymilian Śledź (Motor Lublin) – 2 (1,0,1,0)

Grupa 2:
1. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 10 (3,3,3,1)
2. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 9 (1,3,2,3)
3. Kacper Łobodziński (MrGarden GKM Grudziądz) – 9 (2,1,3,3)
4. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 7 (3,2,0,2)
5. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) – 7 (1,3,1,2)
6. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 6 (1,2,2,1)
7. Damian Lotarski (MrGarden GKM Grudziądz) – 7 (2,2,1,2)
8. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 5 (2,0,3,0)
9. Justin Stolp (eWinner Apator Toruń) – 5 (0,0,2,3)
10. Nikodem Bartoch (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 5 (3,1,0,1)
11. Wiktor Firmuga (Motor Lublin) – 2 (w,1,1,w)
12. Jakub Janik (eWinner Apator Toruń) – 0 (u,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Rydlewski, Błażykowski, Matjuszonok, Rempała
2. Ragus, Czapla, Zieliński, Ansviesulis (d/st)
3. Orwat, Tufft, Śledź, Krawczyk (d/st)
4. Grzelak, Łobodziński, Sadurski, Firmuga (w/u)
5. Bartoch, Pludra, Konieczny, Janik (u4)
6. Jasiński, Lotarski, Szostak, Stolp
7. Ansviesulis, Zieliński, Rydlewski, Tufft
8. Orwat, Ragus, Rempała, Śledź
9. Matjuszonok, Błażykowski, Krawczyk, Czapla
10. Konieczny, Lotarski, Firmuga
11. Jasiński, Grzelak, Bartoch, Stolp
12. Szostak, Sadurski, Łobodziński, Pludra
13. Orwat, Rydlewski, Ragus, Matjuszonok
14. Krawczyk, Błażykowski, Zieliński (d/st), Rempała (w/su)
15. Ansviesulis, Tufft, Śledź, Czapla (t)
16. Jasiński, Sadurski, Firmuga, Bartoch
17. Łobodziński, Szostak, Konieczny, Grzelak
18. Pludra, Stolp, Lotarski
19. Orwat, Krawczyk, Czapla (t)
20. Ansviesulis, Rempała, Matjuszonok, Śledź
21. Błażykowski, Ragus, Tufft, Rydlewski
22. Szostak, Konieczny, Jasiński, Pludra
23. Stolp, Grzelak, Sadurski
24. Łobodziński, Lotarski, Bartoch, Firmuga (w/u)
Finał. Orwat, Szostak, Ansviesulis, Jasiński

I runda Pucharu Ekstraligi:
Mateusz Affelt (KS Toruń) (1,0,1,1,1) 4

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl