Po udanym sezonie 2020 w naszych barwach w rozgrywkach eWinner 1. Ligi Żużlowej, Tobiasz Musielak nadal będzie startował w Grodzie Kopernika. Wychowanek Unii Leszno, siódmy zawodnik i najlepszy Polak w ubiegłorocznym rankingu najskuteczniejszych żużlowców zaplecza ekstraligowego, zdecydował się zostać w Toruniu i kolejny raz spróbować sił w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej.

Tobiasz Musielak był znakomitym juniorem, ale jako senior, nie pokazał jeszcze swojej prawdziwej wartości ani w barwach macierzystego klubu ani w Częstochowie. Świetnie za to startował w niższej lidze będąc zawsze jednym z liderów swoich ekip. Pomimo propozycji z klubów eWinner 1. Ligi, Musielak postanowił powalczyć o miejsce w składzie zespołu toruńskiego, co nie dziwi po bardzo udanym poprzednim sezonie. Zwłaszcza w końcówce rozgrywek, Tobiasz imponował formą, bo momentami startowymi zachwyca nas od początku swojej kariery.

Czy kolejny powrót do najlepszej ligi żużlowej świata będzie dla Musielaka udany? Czas pokaże. My liczymy, że urodzony w Kościanie żużlowiec będzie prawdziwą siłą naszego zespołu w PGE Ekstralidze 2021!