Patryk Dudek zajął siódme miejsce w turnieju z okazji 15-lecia startów Tobiasza Musielaka, który rozegrano w Lesznie. Zawody wygrał Jaimon Lidsey.

Klasyfikacja końcowa:
1. Jaimon Lidsey (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,2,3,2,3)
2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 12+3 (0,3,3,3,3)
3. Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 12+2 (3,1,2,3,3)
4. Kacper Pludra (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 12+1 (3,0,3,3,3)
5. Oliver Berntzon (Arged Malesa Ostrów) – 10 (2,3,3,1,1)
6. Szymon Szlauderbach (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 10 (2,2,2,2,2)
7. Patryk Dudek (For Nature Solutions KS Apator Toruń) – 9 (3,d,2,2,2)
8. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 8 (1,3,2,w,2)
9. Tom Brennan (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 8 (1,2,1,3,1)
10. Nazar Parnicki (Fogo Unia Leszno) – 7 (2,3,1,1,0)
11. Hubert Jabłoński (Fogo Unia Leszno) – 5 (0,2,1,2,0)
12. Rohan Tungate (Enea Falubaz Zielona Góra) – 5 (1,1,1,1,1)
13. Mateusz Tonder (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 4 (1,1,0,0,2)
14. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) – 3 (2,0,0,0,1)
15. Filip Seniuk (Arged Malesa Ostrów) – 1 (0,1,0,0,0)
16. Damian Baliński (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 1 (0,0,d,1,d)
17. Tobiasz Jakub Musielak (Fogo Unia Leszno) – ns

Bieg po biegu:
1. (61,87) Miśkowiak, Mencel, Ratajczak, Seniuk
2. (61,94) Lidsey, Szlauderbach, Tonder, Baliński
3. (62,50) Dudek, Berntzon, Brennan, Smektała
4. (62,15) Pludra, Parnicki, Tungate, Jabłoński
5. (62,84) Parnicki, Brennan, Seniuk, Baliński
6. (61,91) Smektała, Lidsey, Miśkowiak, Pludra
7. (62,77) Ratajczak, Szlauderbach, Tungate, Dudek (d4)
8. (63,10) Berntzon, Jabłoński, Tonder, Mencel
9. (62,94) Lidsey, Dudek, Jabłoński, Seniuk
10. (63,84) Berntzon, Miśkowiak, Tungate, Baliński (d4)
11. (63,34) Pludra, Ratajczak, Brennan, Tonder
12. (63,19) Smektała, Szlauderbach, Parnicki, Mencel
13. (62,62) Pludra, Szlauderbach, Berntzon, Seniuk
14. (62,90) Miśkowiak, Dudek, Parnicki, Tonder
15. (64,03) Smektała, Jabłoński, Baliński, Ratajczak (w/u)
16. (63,64) Brennan, Lidsey, Tungate, Mencel
17. (63,10) Smektała, Tonder, Tungate, Seniuk
18. (63,17) Miśkowiak, Szlauderbach, Brennan, Jabłoński
19. (xx,xx) Lidsey, Ratajczak, Berntzon, Parnicki
20. (63,28) Pludra, Dudek, Mencel, Baliński (d/st)

Bieg dodatkowy o miejsca 2-4:
Smektała, Miśkowiak, Pludra

Sędzia: Krzysztof Meyze
NCD: 61,87 s. – uzyskał Jakub Miśkowiak w biegu 1.

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl